Terapia par

Terapia par Bytom
Znane banalne powiedzenie mówi, że do tanga trzeba dwojga. Jak każdy banał, także i ten ma w sobie ziarno prawdy – a nawet nieco więcej: choć każde działanie warto zacząć od siebie, to aby skutecznie rozwiązać problemy w związku albo wznieść relację na wyższy poziom, potrzebna jest współpraca i zaangażowanie obu stron. A w przypadku terapii par w grę wchodzi jeszcze strona trzecia: terapeuta! Warto wybrać takiego, który jest jednocześnie doświadczony i otwarty, a właśnie tacy czekają na Was w naszej poradni psychologicznej.

Dla kogo terapia par?
Terapia par jest skierowana do tych osób, które czują, że w ich związku dzieje się coś niedobrego, albo które mają wrażenie, że relacja przestała się rozwijać. W takim przypadku interwencja terapeuty może zapobiec poważniejszemu kryzysowi i ocalić związek, pozwalając uniknąć bolesnego rozstania, niosącego ze sobą szereg negatywnych konsekwencji psychologicznych i psychospołecznych. Na terapię zapraszamy wszystkie pary, w tym rodziców: konflikt między rodzicami negatywnie wpływa bowiem na rozwój i samopoczucie dzieci.

Zawalczmy razem o Wasz związek!
Mieszkasz w Bytomiu i Tobie i Twojemu partnerowi lub partnerce potrzebna jest terapia małżeńska? Zadzwoń do nas i umów się na pierwszą wizytę! Nasz gabinet jest dogodnie zlokalizowany nieopodal centrum miasta, dzięki czemu na pewno nie będzie problemów z dojazdem.